Hakkımızda

Firmanın kuruluş amacı faaliyet bölgesinde hızlı kentleşme sonucu ortaya çıkan çarpık, düzensiz yapılaşmanın önüne geçerek daha düzenli ve huzurlu yaşam ortamları oluşturmaktı. Bu doğrultuda sürdürülen 30 yıllık faaliyetin ardından artan talepleri karşılamak ve kurumsallaşma sürecini bir an önce tamamlamak amacı ile 2005 yılında lojistik, inşaat, taahhüt, altyapı, turizm ve tünel inşaatlarında uzmanlaşmayı hedefleyen AKKAYA İNŞAAT kurulmuştur.

Firmamız ağırlıklı olarak Muğlada faaliyetlerini sürdürmesine rağmen, yurt içi ve yurt dışında her türlü inşaat, ikmal, tesisat ve montaj taahhütleri gerçekleştirmektedir. Konut, villa, fabrika, liman, baraj, otel, hastane, okul gibi yapıların proje çiziminden, uygulamasına kadar anahtar teslimi taahhüt hizmetlerinde bulunmuştur. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek, ileri teknoloji ürünlerini uygulamalarda kullanmak üzere genç, dinamik ve özgün üretimler gerçekleştiren bir mimar ve mühendislik kadrosunu istihdam etmiş ve sürekli eğitimden geçirerek üst düzeyde bir verimlilik gerçekleştirmiştir.

Sistematik çalışma, doğru planlama ve disiplinli uygulamalarla taahhütlerini her zaman süresinden önce tamamlamayı başaran firmamız, gerek bireysel, gerekse kurumsal müşterilerimizin özellikle tercihi olmuştur. Bu trendi yakalayan firmamız, müşteri memnuniyetini daha da üst seviyelere taşımak amacı ile bünyesinde bir AR-GE departmanı oluşturmuş ve geleceğe yönelik verimliliği artıracak yepyeni uygulamalara imza atmaya hazırlanmaktadır.

Firmamız, bu güne değin inşaatlarını tamamladığı büyük konut projelerini ve endüstriyel tesis inşaatları ile istihdam yaratarak ve katma değer üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmanın haklı gurununu yaşamaktadır.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.